Contactgegevens

Adresgegevens

Kasteelselaan 50
6574 AJ Ubbergen

Contactgegevens

tel 024 - 322 93 37
info@notredame.nl

Schoolleiding

Portret schoolleiding

Marij

van Deutekom

Directeur
Bestuurder
m.vandeutekom@notredame.nl
Portret schoolleiding

Ed

van Loon

adjunct- directeur
biologie
e.vanloon@notredame.nl

Afdelingsleiders

Portret schoolleiding

Jeanine

Petronilia

afdelingsleider jaar 3,4,5
Nederlands
j.petronilia@notredame.nl
Portret schoolleiding

Kiki

Goessens

afdelingsleider jaar 1,2,3
Nederlands
k.goessens@notredame.nl

Medewerkers

Portret schoolleiding

Alfons

Baak

Docent
geschiedenis
a.baak@notredame.nl
Portret schoolleiding

Amber

van Altena

Docent
drama, CKV
a.vanaltena@notredame.nl
Portret schoolleiding

Anja

Schoenmakers

secretaresse
a.schoenmakers@notredame.nl
Portret schoolleiding

Anneke

van Bronswijk

Docent
wiskunde, rekenen
a.vanbronswijk@notredame.nl
Portret schoolleiding

Anthoinet

van den Heuij

medewerker mediatheek
a.vandenheuij@notredame.nl
Portret schoolleiding

Bart

Vullings

Docent
natuurkunde, NT, NLT
b.vullings@notredame.nl
Portret schoolleiding

Bram

Hendriks

Medewerker ICT/roostermaker
b.hendriks@notredame.nl
Portret schoolleiding

Charel

van Deursen

Docent
maatschappijleer
c.vandeursen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Christine

Verijdt

medewerker financiele administratie
c.verijdt@notredame.nl
Portret schoolleiding

Corrie

van Dongen

Docent
Nederlands
c.vandongen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Daniëlle

Geenen

Docent
aardrijkskunde
d.geenen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Elisabeth

Leenders

Docent
dans, coördinator internationalisering
e.leenders@notredame.nl
Portret schoolleiding

Elmera

Hooft

Docent
scheikunde én NLT
e.hooft@notredame.nl
Portret schoolleiding

Els

Rots

Docent
Nederlands
e.rots@notredame.nl
Portret schoolleiding

Else

Langes

medewerker administratie
e.langes@notredame.nl
Portret schoolleiding

Femke

Straten

medewerker Time out
f.straten@notredame.nl
Portret schoolleiding

Fenne

Hopmans

medewerker innovatie
f.hopmans@notredame.nl
Portret schoolleiding

Frank

Tarenskeen

Docent
beeldend, KUA, CKV, levensbeschouwing
f.tarenskeen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Fred

van Bronswijk

TOA
f.vanbronswijk@notredame.nl
Portret schoolleiding

Furkan

Sogut

Docent
Nederlands
f.sogut@notredame.nl
Portret schoolleiding

Geerte

Nijman

Docent
biologie
g.nijman@notredame.nl
Portret schoolleiding

Gerard

Jansma

Docent
Nederlands
g.jansma@notredame.nl
Portret schoolleiding

Gerien

Schieven

Docent
Nederlands, zorgcoördinator
g.schieven@notredame.nl
Portret schoolleiding

Gina

Lootsma

Docent
Engels
g.lootsma@notredame.nl
Portret schoolleiding

Han

Verhoeven

Docent
aardrijkskunde
h.verhoeven@notredame.nl
Portret schoolleiding

Henk

Schoenmakers

Docent
wiskunde
h.schoenmakers@notredame.nl
Portret schoolleiding

Ilse

Meijerink

Docent
natuurkunde/nastech
i.meijerink@notredame.nl
Portret schoolleiding

Ine

Cornelissen

Beleidsmedewerker P&O
i.cornelissen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jacqueline

Reijnen

medewerker mediatheek
j.reijnen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jan

van der Kemp

Docent
Duits
j.vanderkemp@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jennifer

Vermaesen

Docent
Duits
j.vermaesen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jeroen

Degen

Docent
geschiedenis én levensbeschouwing
j.degen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jeroen

van Heijst

Hoofdconcierge
medewerker Time out
j.vanheijst@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jolanda

Haefkens

Concierge
J.haefkens@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jop

Grasveld

Docent
lichamelijke opvoeding, wiskunde
j.grasveld@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jort

Hende

Docent
aardrijkskunde
j.hende@notredame.nl
Portret schoolleiding

Jos

Lucassen

Docent
wiskunde
j.lucassen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Judy

Trouwborst

Begeleider Passend Onderwijs
j.trouwborst@notredame.nl
Portret schoolleiding

Katie

van Maren

Docent
Engels
k.vanmaren@notredame.nl
Portret schoolleiding

Koen

Laurijs

Docent
scheikunde, wiskunde, rekenen
k.laurijs@notredame.nl
Portret schoolleiding

Kris

Rachmat

medewerker mediatheek
k.rachmat@notredame.nl
Portret schoolleiding

Lies

Kulsdom

Docent
Engels, Frans
l.kulsdom@notredame.nl
Portret schoolleiding

Maarten

Hebinck

Docent
wiskunde
m.hebinck@notredame.nl
Portret schoolleiding

Magda

Brzezinska

Docent
Frans
m.brzezinska@notredame.nl
Portret schoolleiding

Manuel

Geurts

TOA
m.geurts@notredame.nl
Portret schoolleiding

Marga

Verweij

remedial teacher
m.verweij@notredame.nl
Portret schoolleiding

Marian

Janssen

coordinator mediatheek
m.janssen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Mariken

Mallon

Docent
Nederlands, decaan
m.mallon@notredame.nl
Portret schoolleiding

Marjan

van de Goor

Docent
geschiedenis
m.vandegoor@notredame.nl
Portret schoolleiding

Mark

Schipperen

beleidsmedewerker ICT/roostermaker
m.schipperen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Marlies

Schoonen

Docent
scheikunde, NLT
m.schoonen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Marloes

van der Wal

Docent
economie, decaan
m.vanderwal@notredame.nl
Portret schoolleiding

Maud

Koenen

Docent
Nederlands
m.koenen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Michael

Termeer

Docent
muziek
m.termeer@notredame.nl
Portret schoolleiding

Michiel

Verstappen

Docent
lichamelijke opvoeding
m.verstappen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Mignon

Schoffelmeer

beleidsmedewerker facilitaire zaken
m.schoffelmeer@notredame.nl
Portret schoolleiding

Milou

Blankenheym

Docent
beeldend, AV, CKV
m.blankenheym@notredame.nl
Portret schoolleiding

Mireille

Sleutjes

Docent
lichamelijke opvoeding
m.sleutjes@notredame.nl
Portret schoolleiding

Mischa

Boom

docent
dans, medewerker Time Out
m.boom@notredame.nl
Portret schoolleiding

Niels

van de Braak

Docent
scheikunde/ nastech
n.vandebraak@notredame.nl
Portret schoolleiding

Peter

Schuurs

Docent
economie én M&O
p.schuurs@notredame.nl
Portret schoolleiding

Reinald

op den Buijs

Receptionist
r.opdenbuijs@notredame.nl
Portret schoolleiding

Remco

Knelissen

medewerker ICT
r.knelissen@notredame.nl
Portret schoolleiding

Rick

Rombouts

concierge
r.rombouts@notredame.nl
Portret schoolleiding

Ron

Wellens

Docent
wiskunde
r.wellens@notredame.nl
Portret schoolleiding

Sandra

de Kleijn

Docent
Duits
s.dekleijn@notredame.nl
Portret schoolleiding

Silvie

de Bruijn

Docent
Frans
s.debruijn@notredame.nl
Portret schoolleiding

Sylvia

Sanders

Docent
biologie / nastech
s.sanders@notredame.nl
Portret schoolleiding

Tim

Gijsberts

Docent
biologie én NLT
t.gijsberts@notredame.nl
Portret schoolleiding

Trix

Kranenburg

secretaresse
t.kranenburg@notredame.nl
Portret schoolleiding

Wesley

Engelhart

Docent
maatschappijleer
w.engelhart@notredame.nl
Portret schoolleiding

Willemijn

Burgers

Docent
Frans, coördinator internationalisering
w.burgers@notredame.nl
Portret schoolleiding

Wilma

Lamers

Docent
Engels
w.lamers@notredame.nl
Portret schoolleiding

Yvonne

Laurijs-Peters

Docent
Duits/Frans
y.laurijs@notredame.nl