Contactgegevens

Adresgegevens

Kasteelselaan 50
6574 AJ Ubbergen

Contactgegevens

tel 024 - 322 93 37
info@notredame.nl

Schoolleiding

Marij

Deutekom

Directeur
Bestuurder
m.vandeutekom@notredame.nl

Ed

Loon

Adjunct- directeur
biologie
e.vanloon@notredame.nl

Afdelingsleiders

Jeanine

Petronilia

Afdelingsleider leerjaar 3-4-5
j.petronilia@notredame.nl

Juliet

Wijngaards

Afdelingsleider leerjaar 1-2-3
j.wijngaards@notredame.nl

Medewerkers

Amber

van

Altena

Docent
drama, CKV
a.vanaltena@notredame.nl

Amer

Awata

Docent
Frans
a.awata@notredame.nl

Milou

Blankenheym

Docent
beeldend, AV, CKV
m.blankenheym@notredame.nl

Mischa

Boom

Docent
dans, medewerker Time Out
m.boom@notredame.nl

Fred

van

Bronswijk

TOA
f.vanbronswijk@notredame.nl

Anneke

van

Bronswijk

Docent
wiskunde, rekenen
a.vanbronswijk@notredame.nl

Magda

Brzezinska

Docent
Frans
m.brzezinska@notredame.nl

Reinald

op den

Buijs

Receptionist
r.opdenbuijs@notredame.nl

Willemijn

Burgers

Docent
Frans
w.burgers@notredame.nl

Hans

ten

Cate

Docent
Engels
htencate@notredame.nl

Ine

Cornelissen

Beleidsmedewerker P&O
i.cornelissen@notredame.nl

Jeroen

Degen

Docent
geschiedenis én levensbeschouwing
j.degen@notredame.nl

Trudy

Dennesen

Docent
t.dennesen@notredame.nl

Charel

van

Deursen

Docent
maatschappijleer
c.vandeursen@notredame.nl

Corrie

van

Dongen

Docent
Nederlands
c.vandongen@notredame.nl

Wesley

Engelhart

Docent
maatschappijleer
w.engelhart@notredame.nl

Daniëlle

Geenen

Docent
aardrijkskunde
d.geenen@notredame.nl

Manuel

Geurts

TOA
m.geurts@notredame.nl

Tim

Gijsberts

Docent
biologie, NLT, decaan
t.gijsberts@notredame.nl

Kiki

Goessens

Zorgcoördinator
k.goessens@notredame.nl

Marjan

van de

Goor

Docent
geschiedenis
m.vandegoor@notredame.nl

Jop

Grasveld

Docent
lichamelijke opvoeding, wiskunde
j.grasveld@notredame.nl

Jolanda

Haefkens

Concierge
J.haefkens@notredame.nl

Nadia

Hageman

Docent
LO
n.hageman@notredame.nl

Maarten

Hebinck

Docent
wiskunde
m.hebinck@notredame.nl

Jeroen

van

Heijst

medewerker Time out
j.vanheijst@notredame.nl

Jort

Hende

Docent
aardrijkskunde
j.hende@notredame.nl

Bram

Hendriks

Medewerker ICT, roostermaker
b.hendriks@notredame.nl

Anthoinet

van den

Heuij

medewerker mediatheek
a.vandenheuij@notredame.nl

Elmera

Hooft

Docent
scheikunde, NLT
e.hooft@notredame.nl

Gerard

Jansma

Docent
Nederlands
g.jansma@notredame.nl

Marian

Janssen

Coördinator mediatheek
m.janssen@notredame.nl

Jan

van der

Kemp

Docent
Duits
j.vanderkemp@notredame.nl

Maud

Koenen

Docent
Nederlands
m.koenen@notredame.nl

Trix

Kranenburg

secretaresse
t.kranenburg@notredame.nl

Lies

Kulsdom

Docent
Engels, Frans
l.kulsdom@notredame.nl

Wilma

Lamers

Docent
Engels
w.lamers@notredame.nl

Else

Langes

medewerker administratie
e.langes@notredame.nl

Koen

Laurijs

Docent
scheikunde, wiskunde, rekenen
k.laurijs@notredame.nl

Yvonne

Laurijs-Peters

Docent
Duits, Frans
y.laurijs@notredame.nl

Elisabeth

Leenders

Docent
dans, coördinator internationalisering
e.leenders@notredame.nl

Gina

Lootsma

Docent
Engels
g.lootsma@notredame.nl

Jos

Lucassen

Docent
wiskunde
j.lucassen@notredame.nl

Mariken

Mallon

Docent
Nederlands
m.mallon@notredame.nl

Katie

van

Maren

Docent
Engels
k.vanmaren@notredame.nl

Ilse

Meijerink

Docent
natuurkunde, nastech
i.meijerink@notredame.nl

Ammar

Melhem

Docent
muziek
a.melhem@notredame.nl

Geerte

Nijman

Docent
biologie
g.nijman@notredame.nl

Luuk

Otten

Docent
Duits
l.otten@notredame.nl

Jacqueline

Reijnen

medewerker mediatheek
j.reijnen@notredame.nl

Rick

Rombouts

concierge
r.rombouts@notredame.nl

Els

Rots

Docent
Nederlands
e.rots@notredame.nl

Sylvia

Sanders

Docent
biologie / nastech
s.sanders@notredame.nl

Mark

Schipperen

Beleidsmedewerker ICT, roostermaker
m.schipperen@notredame.nl

Anja

Schoenmakers

Secretaresse
a.schoenmakers@notredame.nl

Mignon

Schoffelmeer

Beleidsmedewerker facilitaire zaken
m.schoffelmeer@notredame.nl

Marlies

Schoonen

Docent
scheikunde, NLT
m.schoonen@notredame.nl

Mireille

Sleutjes

Docent
lichamelijke opvoeding
m.sleutjes@notredame.nl

Frans

van

Soest

Docent
economie
f.vansoest@notredame.nl

Ploni

Stoop

Docent
maatschappijleer
p.stoop@notredame.nl

Femke

Straten

medewerker Time out
f.straten@notredame.nl

Frank

Tarenskeen

Docent
beeldend, KUA, CKV, levensbeschouwing
f.tarenskeen@notredame.nl

Judy

Trouwborst

Begeleider Passend Onderwijs
j.trouwborst@notredame.nl

Jeroen

van der

Veen

Docent
natuurkunde
j.vanderveen@notredame.nl

Han

Verhoeven

Docent
aardrijkskunde
h.verhoeven@notredame.nl

Christine

Verijdt

Medewerker financiële administratie
c.verijdt@notredame.nl

Jennifer

Vermaesen

Docent
Duits
j.vermaesen@notredame.nl

Michiel

Verstappen

Docent
lichamelijke opvoeding
m.verstappen@notredame.nl

Marga

Verweij

Remedial teacher
m.verweij@notredame.nl

Bart

Vullings

Docent
natuurkunde, NT, NLT
b.vullings@notredame.nl

Marloes

van der

Wal

Docent
economie, decaan
m.vanderwal@notredame.nl

Ron

Wellens

Docent
wiskunde
r.wellens@notredame.nl