Contactgegevens

Adresgegevens

Kasteelselaan 50
6574 AJ Ubbergen

Contactgegevens

tel 024 - 322 93 37
info@notredame.nl

Schoolleiding

Inge

van

Doorn

Schoolleider
leerjaar 4-5
i.vandoorn@notredame.nl

Frank

Spijkers

Schoolleider
Leerjaar 1-2
f.spijkers@notredame.nl

Ed

van

Loon

Directeur - Schoolleider
Leerjaar 3
E.vanloon@notredame.nl

Afdelingsleiders

No items found.

Medewerkers

Hibaaq

Adawe

Medewerker zorgteam
h.adawe@notredame.nl

Amber

van

Altena

Docent
drama, CKV
A.vanaltena@notredame.nl

Paul

Baaijens

Docent
Frans
p.baaijens@notredame.nl

Christa

Beckers

Docent
Nederlands
c.beckers@notredame.nl

Stef

Besems

Leerpleincoördinator
s.besems@notredame.nl

Milou

Blankenheym

Docent
beeldend, AV, CKV
M.blankenheym@notredame.nl

Niels

de

Boer

Docent
Frans
n.deboer@notredame.nl

Mischa

Boom

Docent
Ondersteuningscoördinator
M.boom@notredame.nl

Fred

van

Bronswijk

TOA - Technisch Onderwijs Assistent
F.vanbronswijk@notredame.nl

Anneke

van

Bronswijk

Docent
wiskunde
A.vanbronswijk@notredame.nl

Willemijn

Burgers

Docent
Frans, CKV
W.burgers@notredame.nl

Inis

Corduan

Docent
Duits, Nederlands
i.corduan@notredame.nl

Jeroen

Degen

Docent
geschiedenis
J.degen@notredame.nl

Wesley

Engelhart

Docent
geschiedenis
W.engelhart@notredame.nl

Daniëlle

Geenen

Docent
aardrijkskunde
D.geenen@notredame.nl

Manuel

Geurts

TOA - Technisch Onderwijs Assistent
M.geurts@notredame.nl

Tim

Gijsberts

Docent
biologie, NLT, decaan
T.gijsberts@notredame.nl

Marjan

van de

Goor

Docent
geschiedenis
M.vandegoor@notredame.nl

Manon

Goosen

Docent
lichamelijke opvoeding
m.goosen@notredame.nl

Jop

Grasveld

Docent
lichamelijke opvoeding, wiskunde
J.grasveld@notredame.nl

Jolanda

Haefkens

Concierge
J.haefkens@notredame.nl

Maarten

Hebinck

Docent
wiskunde
M.hebinck@notredame.nl

Jeroen

van

Heijst

Docent Engels
medewerker Time out
J.vanheijst@notredame.nl

Rob

Hendriks

Docent
economie-bedrijfseconomie
r.hendriks@notredame.nl

Bram

Hendriks

Medewerker ICT, roostermaker
B.Hendriks@notredame.nl

Anthoinet

van den

Heuij

Onderwijsassistent
A.vandenheuij@notredame.nl

Guus

Hofmans

Docent
Aardrijkskunde
g.hofmans@notredame.nl

Elmera

Hooft

Docent
scheikunde, NLT
E.hooft@notredame.nl

Gerard

Jansma

Docent
Nederlands
G.jansma@notredame.nl

Jo

de

Kleijn

TOA - Technisch Onderwijs Assistent
J.dekleijn@notredame.nl

Maud

Koenen

Docent
Nederlands
M.koenen@notredame.nl

Gitte

Korbmacher

administratie, applicatiebeheer, datacoach
g.korbmacher@notredame.nl

Koen

Laurijs

Docent
scheikunde, wiskunde, NLT
K.laurijs@notredame.nl

Elisabeth

Leenders

Docent
dans, coördinator internationalisering, CKV
E.leenders@notredame.nl

Danny

van

Leth

Hoofdconciërge
d.vanleth@notredame.nl

Gina

Lootsma

Docent
Engels
G.lootsma@notredame.nl

Jarnick

Maarse

Docent
Geschiedenis

Mariken

Mallon

Docent
Nederlands
M.mallon@notredame.nl

Marian

van der

Meijde

Docent
Duits
m.vandermeijde@notredame.nl

Ammar

Melhem

Docent
muziek, CKV
A.melhem@notredame.nl

Uta

Negelen

Docent
Duits
u.negelen@notredame.nl

Geerte

Nijman

Docent
biologie
G.nijman@notredame.nl

Jordy

Nikkelen

Docent
wiskunde
j.nikkelen@notredame.nl

Raimond

Nuijen

Docent
Economie
r.nuijen@notredame.nl

Vincent

Repko

Docent
natuurkunde-nask
v.repko@notredame.nl

Miklos

Retei

Docent
Engels
m.retei@notredame.nl

Rick

Rombouts

Concierge
R.rombouts@notredame.nl

Sylvia

Sanders

Docent
biologie, nastech
S.sanders@notredame.nl

Ilse

van de

Schans

onderwijsassistent
i.vandeschans@notredame.nl

Mark

Schipperen

Beleidsmedewerker ICT, roostermaker
M.schipperen@notredame.nl

Anja

Schoenmakers

Beleidsmedewerker HRM
A.schoenmakers@notredame.nl

Mignon

Schoffelmeer

Beleidsmedewerker facilitaire zaken
M.schoffelmeer@notredame.nl

Marlies

Schoonen

Docent
scheikunde, NLT
M.schoonen@notredame.nl

Mireille

Sleutjes

Docent
lichamelijke opvoeding
M.Sleutjes@notredame.nl

Sarah

Smeets

Docent
Nederlands
s.smeets@notredame.nl

Rohan

Steenbeek

Docent
Scheikunde
r.steenbeek@notredame.nl

Ploni

Stoop

Docent
maatschappijleer-/wetenschappen
p.stoop@notredame.nl

Julia

Tamakloe

Docent
Nederlands
info@notredame.nl

Frank

Tarenskeen

Docent
beeldend, KUA
F.tarenskeen@notredame.nl

Rick

Teunissen

Docent
Biologie
r.teunissen@notredame.nl

Han

Verhoeven

Docent
aardrijkskunde
H.verhoeven@notredame.nl

Christine

Verijdt

Medewerker financiële administratie
C.Verijdt@notredame.nl

Jennifer

Vermaesen

Docent
Duits
J.Vermaesen@notredame.nl

Lieke

Verriet

Begeleider Passend Onderwijs
info@notredame.nl

Michiel

Verstappen

Docent
lichamelijke opvoeding
M.verstappen@notredame.nl

Bart

Vullings

Docent
natuurkunde, nastech, NLT
B.vullings@notredame.nl

Marieke

Wannet

Docent
Engels
m.wannet@notredame.nl

Ron

Wellens

Docent
wiskunde
R.wellens@notredame.nl
Design and website powered by: Doks design agency