Contactgegevens

Adresgegevens

Kasteelselaan 50
6574 AJ Ubbergen

Contactgegevens

tel 024 - 322 93 37
info@notredame.nl

Schoolleiding

Marij

van

Deutekom

Directeur
Bestuurder
m.vandeutekom@notredame.nl

Ed

van

Loon

Adjunct- directeur
Docent biologie
e.vanloon@notredame.nl

Afdelingsleiders

Dennis

Peek

Schoolleider leerjaar 4-5
d.peek@notredame.nl

Juliet

Wijngaards

Schoolleider leerjaar 1-2-3
j.wijngaards@notredame.nl

Medewerkers

Hibaaq

Adawe

Medewerker zorgteam
h.adawe@notredame.nl

Amber

van

Altena

Docent
drama, CKV
a.vanaltena@notredame.nl

Milou

Blankenheym

Docent
beeldend, AV, CKV
m.blankenheym@notredame.nl

Mischa

Boom

Docent
dans, medewerker Time Out
m.boom@notredame.nl

Fred

van

Bronswijk

TOA - Technisch Onderwijs Assistent
f.vanbronswijk@notredame.nl

Anneke

van

Bronswijk

Docent
wiskunde
a.vanbronswijk@notredame.nl

Willemijn

Burgers

Docent
Frans, CKV
w.burgers@notredame.nl

Ine

Cornelissen

Beleidsmedewerker Personeelszaken
i.cornelissen@notredame.nl

Jeroen

Degen

Docent
geschiedenis
j.degen@notredame.nl

Charel

van

Deursen

Docent
maatschappijleer-/wetenschappen
c.vandeursen@notredame.nl

Marlies

Dhont

Docent
Nederlands
m.dhont@notredame.nl

Naomi

Dibbets

Docent
aardrijkskunde
n.dibbets@notredame.nl

Corrie

van

Dongen

Docent
Nederlands
c.vandongen@notredame.nl

Wesley

Engelhart

Docent
geschiedenis
w.engelhart@notredame.nl

Daniëlle

Geenen

Docent
aardrijkskunde
d.geenen@notredame.nl

Manuel

Geurts

TOA - Technisch Onderwijs Assistent
m.geurts@notredame.nl

Tim

Gijsberts

Docent
biologie, NLT, decaan
t.gijsberts@notredame.nl

Kiki

Goessens

Zorgcoördinator
k.goessens@notredame.nl

Marjan

van de

Goor

Docent
geschiedenis
m.vandegoor@notredame.nl

Manon

Goosen

Docent
lichamelijke opvoeding
m.goosen@notredame.nl

Jop

Grasveld

Docent
lichamelijke opvoeding, wiskunde
j.grasveld@notredame.nl

Jolanda

Haefkens

Concierge
J.haefkens@notredame.nl

Dana

van

Halderen

Docent
Frans
d.vanhalderen@notredame.nl

Maarten

Hebinck

Docent
wiskunde
m.hebinck@notredame.nl

Luna

Heider

Docent
Duits
l.heider@notredame.nl

Jeroen

van

Heijst

Docent Engels
medewerker Time out
j.vanheijst@notredame.nl

Bob

van

Helden

Docent
Frans
b.vanhelden@notredame.nl

Bram

Hendriks

Medewerker ICT, roostermaker
b.hendriks@notredame.nl

Rob

Hendriks

Docent
economie-bedrijfseconomie
r.hendriks@notredame.nl

Anthoinet

van den

Heuij

onderwijsassistent
a.vandenheuij@notredame.nl

Elmera

Hooft

Docent
scheikunde, NLT
e.hooft@notredame.nl

Gerard

Jansma

Docent
Nederlands
g.jansma@notredame.nl

Marian

Janssen

Coördinator mediatheek
m.janssen@notredame.nl

Jo

de

Kleijn

TOA - Technisch Onderwijs Assistent
j.dekleijn@notredame.nl

Maud

Koenen

Docent
Nederlands
m.koenen@notredame.nl

Lies

Kulsdom

Docent
Engels
l.kulsdom@notredame.nl

Wilma

Lamers

Docent
Engels
w.lamers@notredame.nl

Else

Langes

medewerker personeelszaken
e.langes@notredame.nl

Koen

Laurijs

Docent
scheikunde, wiskunde, NLT
k.laurijs@notredame.nl

Elisabeth

Leenders

Docent
dans, coördinator internationalisering, CKV
e.leenders@notredame.nl

Danny

van

Leth

hoofdconciërge
d.vanleth@notredame.nl

Gina

Lootsma

Docent
Engels
g.lootsma@notredame.nl

Mariken

Mallon

Docent
Nederlands
m.mallon@notredame.nl

Katie

van

Maren

Docent
Engels
k.vanmaren@notredame.nl

Ammar

Melhem

Docent
muziek, CKV
a.melhem@notredame.nl

Geerte

Nijman

Docent
biologie
g.nijman@notredame.nl

Jordy

Nikkelen

Docent
wiskunde
j.nikkelen@notredame.nl

Cees

Pronk

Engels
Docent
c.pronk@notredame.nl

Vincent

Repko

Docent
natuurkunde-nask
v.repko@notredame.nl

Rick

Rombouts

concierge
r.rombouts@notredame.nl

Sylvia

Sanders

Docent
biologie, nastech
s.sanders@notredame.nl

Ilse

van de

Schans

onderwijsassistent
i.vandeschans@notredame.nl

Mark

Schipperen

Beleidsmedewerker ICT, roostermaker
m.schipperen@notredame.nl

Jacqueline

Schlicher

Medewerker
personeelszaken
j.schlicher@notredame.nl

Anja

Schoenmakers

Secretaresse
a.schoenmakers@notredame.nl

Mignon

Schoffelmeer

Beleidsmedewerker facilitaire zaken
m.schoffelmeer@notredame.nl

Marlies

Schoonen

Docent
scheikunde, NLT
m.schoonen@notredame.nl

Mireille

Sleutjes

Docent
lichamelijke opvoeding
m.sleutjes@notredame.nl

Ploni

Stoop

Docent
maatschappijleer-/wetenschappen
p.stoop@notredame.nl

Janneke

van

Summeren

Medewerker
secretariaat
j.vansummeren@notredame.nl

Julia

Tamakloe

Docent
Nederlands
j.tamakloe@notredame.nl

Frank

Tarenskeen

Docent
beeldend, KUA
f.tarenskeen@notredame.nl

Jeroen

van der

Veen

Docent
natuurkunde, nastech
j.vanderveen@notredame.nl

Han

Verhoeven

Docent
aardrijkskunde
h.verhoeven@notredame.nl

Christine

Verijdt

Medewerker financiële administratie
c.verijdt@notredame.nl

Jennifer

Vermaesen

Docent
Duits
j.vermaesen@notredame.nl

Lieke

Verriet

Begeleider Passend Onderwijs
l.verriet@notredame.nl

Michiel

Verstappen

Docent
lichamelijke opvoeding
m.verstappen@notredame.nl

Bart

Vullings

Docent
natuurkunde, nastech, NLT
b.vullings@notredame.nl

Marloes

van der

Wal

Docent
economie, decaan
m.vanderwal@notredame.nl

Ron

Wellens

Docent
wiskunde
r.wellens@notredame.nl
Design and website powered by: Doks design agency